امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

پیام تبریک حزب جمهوریت به پزشکیان


حزب جمهوریت ایران اسلامی در پی موفقیت مسعود پزشکیان در جلب آراء عمومی طی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، پیامی را خطاب به وی صادر کرد.
کد خبر: 1947
زمان انتشار: 16 تیر 1403 - 14:07 بعد از ظهر
حزب جمهوریت

به گزارش روابط عمومی حزب جمهوریت ایران اسلامی متن این پیام به شرح زیر است:

 

رئیس جمهوری منتخب ملت ایران جناب آقای دکتر پزشکیان

با سلام و عرض ادب

سرانجام انتظار و دلهره به پایان رسید و صبح روشنایی و پیروزی سر زد. ضمن تبریک صمیمانه موفقیت بزرگ کسب رأی اعتماد از مردمی بزرگ، متمدن، باورمند، رنج‌دیده و افتخار آفرین، امید داریم سرمایه‌ی اجتماعی بزرگ و با کیفیتی که از طریق تک‌تک آراء بدست آمده‌است، غنیمتی بزرگ و تکیه‌گاهی مهم برای افق گشایی به سوی کارهای مهم می‌باشد که بر زمین مانده‌اند.

همان‌طورکه همگان می‌دانیم مردم در این دوره در شرایطی در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند که تمایز این دوره از انتخابات نسبت‌به سایر دوره‌ها در این بود که انباشت بی‌اعتمادی در توده مردم منشاء بسیار وسوسه‌ها، تردیدها، و دودلی ها نسبت‌به اعتماد به صندوق رأی را در پی داشت. متقاعدسازی خیل عظیم مرددین برای آشتی با صندوق برای کنشگران سیاسی تا لحظات آخر کاری بس دشوار می‌نمود؛ به‌ویژه آشکارا برقراری ارتباط منطقی بین نسل جوان و سرنوشت‌ساز همانطور که همگان شاهد بودیم برای تمامی فعالان سیاسی از تمامی طیف‌ها به‌ویژه تحول‌خواهان بسی طاقت‌فرسا می‌نمود. اما با وجود کمی فرصت و فشردگی فعالیت‌های تبلیغاتی بالاخره این مهم با همت یکایک مردم ایران به سامان رسید و بار دیگر اما در شرایطی به‌غایت سخت‌تر با اعتمادی دوباره اینک به توفیق الهی شاهد پیروزی همه ملت ایران هستیم؛ زیرا جناب‌عالی اینک رئیس این جمهور شده‌اید. بر ما و شماست تا با پاسداشت حسن اعتماد مردم عزیز، اهداف و برنامه‌های اعلام‌شده با انسجام و جامعیت در دستور کار فوری قرار گرفت و ان‌شاءالله به‌زودی مردم روزبه‌روز درعمل طعم عدالت، رفع تبعیض، صداقت، شفافیت و وفاداری را از عملکرد جناب‌عالی شاهد باشند.

اعضای حزب جمهوریت ایران اسلامی هم‌چنان‌که در ایام انتخابات جهت حصول این دستاورد بزرگ در سراسر کشور فعال و تلاش‌گر بوده‌اند، بی‌تردید و با افتخار برای انجام کارهای بزرگ و خدمت‌رسانی به ملتی شایسته تا رسیدن به نتیجه نهایی و به حکم وظیفه کمر همت بسته در کنار شما خواهند ماند. برای توفیقات روزافزون شما و همراهان بااخلاص دعا می‌کنیم.

ارادتمند

حزب جمهوریت ایران اسلامی

پانزدهم تیرماه ۱۴۰۳

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *