امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

درباره ما

کد خبر: 132
زمان انتشار: 4 آذر 1399 - 09:05 قبل از ظهر

این سامانه، ارگان و پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب جمهوریت ایران اسلامی می باشد که از آذرماه 1399 فعالیت خود را آغاز کرده است. مدیریت این پایگاه را سامان سلیمانی مرند (مسئول روابط عمومی و رسانه حزب جمهوریت ایران اسلامی) بر عهده دارد. کلیه فعالیت های رسانه ای حزب از جمله این پایگاه، مستقیماً زیر نظر دبیرکل حزب می باشد. این رسانه تنها بازتاب دهنده نظرات اعضا و سیاست‌های کلی حزب جمهوریت می‌باشد و مسئولیت شرعی و قانونی مطالب درج شده در آن بر عهده مدیریت پایگاه نیست.

حزب جمهوریت ایران اسلامی حزبی است که بر اساس مرامنامه خود به جهان بینی توحیدی، اجتهاد پویا، رابطه بنیادین بین اسلام و سیاست (حکومت خوب)، مردمسالاری و ارکان آن از جمله نهادهای مدنی و تحزب اعتقاد دارد.

دبیرکل این حزب آیت الله دکتر رسول منتجب نیا می باشد که از انقلابیون و فعالین سیاسی با سابقه است. وی یکسیاست‌مدار اصلاح‌طلب است که قائم‌مقام سابق و از اعضای مؤسس حزب اعتماد ملی، عضو سابق شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز و استاد سابق گروه فقه و حقوق دانشگاه شاهد است. منتجب‌نیا نماینده سه دورهٔ اول مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون دفاع مجلس سوم، نماینده امام خمینی و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی شهربانی کل کشور، مشاور رئیس‌جمهور در دولت خاتمی، قائم‌مقام ستاد قرارگاه خاتم و ستاد کل پدافند، عضو حزب جمهوری اسلامی و نماینده رهبر جمهوری اسلامی ایران در انجمن اسلامی معلمان بوده‌است.

در زیر می توانید تصاویری از مرامنامه حزب جمهوریت ایران اسلامی را مشاهده و مطالعه نمایید:

 

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری