پیام تسلیت روابط عمومی حزب جمهوریت در پی حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران
اخبار, اخبار حزب, برگزیده ها, کشوری

روابط عمومی حزب جمهوریت ایران اسلامی در پی درگذست دو تن و مصدوم شدن تعداد قابل توجهی از خبرنگاران محیط زیست در حادثه واژگونی اتوبوس، پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب جمهوریت، متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا […]

روابط عمومی حزب جمهوریت ایران اسلامی در پی درگذست دو تن و مصدوم شدن تعداد قابل توجهی از خبرنگاران محیط زیست در حادثه واژگونی اتوبوس، پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب جمهوریت، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر تلخ و تاسفبار واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران زیست محیطی کشور که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از این عزیزان شد، تاثر و تالم همه دوستداران محیط زیست این سرزمین را به همراه داشت.
مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی، دو بانوی خبرنگار سبز اندیش دیارمان که در این سانحه غم بار جان خود را از دست دادند، در واقع سفیران طراوت و آگاهی و عشق به زیست بوم این سرزمین بودند و در همین راه نیز به آسمان پرکشیدند.
ضمن تسلیت این حادثه ناگوار به خانواده محترم این دو عزیز و جامعه رشید خبر و رسانه کشور، به ویژه مجموعه خبرگزاریهای ایرنا و ایسنا، برای روان پاک و سبز این دو بانوی خبرنگار، از درگاه احدیت، آرامش ابدی و درجات معنوی و برای همه حادثه دیدگان این سانحه، بهبودی و تندرستی آرزومندیم و امیدواریم که با رعایت کامل نکات ایمنی و حرمت نهادن به جان انسانها دیگر هرگز شاهد رخداد چنین حوادث جانکاهی نباشیم.

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد