اولین جلسه آموزشی «اصول خبر نویسی» حزب جمهوریت برگزار شد
آموزشی, اخبار, اخبار حزب, استان ها, عمومی

اولین جلسه از کارگاه های آموزش خبر نویسی توسط کمیته آموزش حزب جمهوریت با حضور برخی اعضای این حزب از سراسر کشور، روز گذشته (سه شنبه) به صورت آنلاین برگزار گردید. به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب جمهوریت ایران اسلامی، این دوره با موضوع آموزش اصول خبر نویسی در ادامه سلسله جلسات « سواد […]

اولین جلسه از کارگاه های آموزش خبر نویسی توسط کمیته آموزش حزب جمهوریت با حضور برخی اعضای این حزب از سراسر کشور، روز گذشته (سه شنبه) به صورت آنلاین برگزار گردید.

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب جمهوریت ایران اسلامی، این دوره با موضوع آموزش اصول خبر نویسی در ادامه سلسله جلسات « سواد رسانه ای» جهت افزایش سطح آگاهی اعضای این تشکل سیاسی و بهبود عملکرد تشکیلاتی درحوزه رسانه با استفاده از نرم افزار اسکای روم اجرا گردید.
مدرس این دوره ده جلسه ای، سامان سلیمانی مرند، فعال سیاسی و رسانه ای است و شرکت کنندگان می بایست پس از پایان این دوره، در آزمونی که بصورت آنلاین برگزار خواهد شد، حد نصاب نمره قبولی را بدست آورند.
کمیته آموزش حزب جمهوریت، افزایش توانمندی اعضا در حوزه های مختلف را یکی از اهداف خود اعلام کرده است و تلاش می کند تا با بهره گیری از اساتید مجرب به آرمان های عالی حزب در حوزه آموزش جامع عمل بپوشاند.

 

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد