امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

منتجب نیا: رای اصلاح‌طلبان باید در یک سبد ریخته شود


دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی گفت: بعید است که سال ۸۴ تکرار شده و یک فردی مثل آقای احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور شود. ان‌شاء‌الله رأی اصلاح‌طلبان در یک سبد ریخته شود و اصلح‌ترین افراد مورد حمایت آنان قرار گرفته و سکاندار کشور شود تا نابسامانی‌ها و مشکلات اقتصادی و فرهنگی و … را به حداقل برساند.
کد خبر: 1912
زمان انتشار: 18 خرداد 1403 - 12:05 قبل از ظهر

«رسول منتجب‌نیا»، از چهره‌های اردوگاه اصلاح‌طلبان در مورد استراتژی اصلاح‌طلبان گفت: « همانطور که انتظار می‌رفت اصلاح‌طلبان خودشان را برای شرکت و حضور فعال در انتخابات آماده کردند، در ادامه نیز کاندیدا معرفی می کنند و مردم را برای حضور تشویق می کنند. هر کدام از احزاب و جناح‌های اصلاح‌طلب به شکلی دارند برنامه‌ریزی می‌کنند.
جبهه اصلاحات که یک مجموعه از احزاب و شخصیت‌های حقوقی هستند جلسات متعددی را برگزار کردند و دارند روی کاندیداهای انتخابات کار می‌کنند، باید دید کدام یک کاندیداها تایید صلاحیت‌ می‌شوند و می‌توان از آنان حمایت کرد. . شرایط حال حاضر با آن زمان فرق می‌کند و بعید است که سال ۸۴ تکرار شده و یک فردی مثل آقای احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور شود. ان‌شاء‌الله رأی اصلاح‌طلبان در یک سبد ریخته شود و اصلح‌ترین افراد مورد حمایت آنان قرار گرفته و سکاندار کشور شود تا نابسامانی‌ها و مشکلات اقتصادی و فرهنگی و … را به حداقل برساند.
او در همین مورد ادامه داد: اولویت برای اصلاح‌طلبان کاندیدایی اصلاح‌طلب با فکر و عقیده خودشان است. در سال ۹۲ انتخاب بین فردی که به طور کلی مورد تایید اصلاح‌طلبان نیست و فردی که در سطح مورد قبول آنان است، بود لذا ترجیح دادند که فردی را که دارای اشکال کمتری بود، حمایت‌ کنند. امیدواریم اصلاح‌طلبان بتوانند روی کاندیدای اصلاح‌طلب قوی، مدیر و مدبر اتفاق‌نظر کنند و نیازی به رجوع کردن به کاندیدای غیر اصلاح‌طلب نباشد. اگر مردم احساس خطر کنند، به صحنه ورود پیدا می‌کنند؛ این مسئله یک بخشی از آن به حاکمیت بازگشته و بخش دیگر هم به مدیریت اصلاح‌طلبان که یک فرد قوی را انتخاب کنند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *